Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Балонні та свічкові ключі

Свічкові та балонні ключі потрібні як професіоналу в автомайстерні, так і звичайному автолюбителю в гаражі. З їх допомогою можна зняти або поставити на машину колесо, поміняти свічки запалювання. Найбільш популярні вироби від компаній Master Tool, INTERTOOL.

Асортимент автомобільних ключів

Балонний ключ - являє собою трубку, на кінці якої знаходиться шестигранна головка. З протилежного боку часто розташовується монтажна викрутка. Цей інструмент зазвичай застосовується в автосервісах і шиномонтажних майстернях для роботи з автомобільними колесами. У нашому магазині можна придбати різні балонні ключі;

Балонний ключ-хрестовий - його також часто позначають як автомобільний або ключ балонний універсальний. Завдяки своїй формі оснащується відразу чотирма головками різного розміру або трьома головками і воротком для торцевих насадок. Зрозуміло, що ціна на балонний хрестовий ключ - вище, ніж на звичайний;

Ключ трубчастий свічковий - має одну шестигранну головку і отвори для установки воротку, який за принципом важеля допомагає створити високий крутний момент при заміні свічок запалювання. Також можна купити ключ свічковий на 16, 18, 14 мм, який оснащений т-подібним держаком. Останній часто кріпиться на шарнірах, що допомагає працювати під кутом. Однак ціна на ключ свічковий через таке удосконалення вище, ніж у звичайних моделей.

Як вибирати ключ для автомобіля?

Найважливіше - для кріплення якого розміру передбачена та чи інша модель інструменту. У нашому магазині потрібну інформацію про це можна знайти в картці товару. Найбільш популярними є моделі на кріплення 17, 19 і 22 мм. Крім того, дуже зручні в роботі телескопічні балонні ключі, так як висувна ручка в поєднанні зі знімними насадками дозволяє використовувати цей інструмент практично на будь-якому автомобілі.

Також слід подивитися, з якого матеріалу зроблений балонний ключ хрестовий. Краще купити балонний ключ з хромованадіевой легованої сталі - цей матеріал має високу міцність, твердість і пластичність, що робить його ідеальним рішенням для подібного інструменту.