Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Дрель пневматична з ресивером 1,5-10 мм

565.28 грн.
Артикул: РТ 0902

Дрель пневматична з робочим тиском до 6 атмосфер. Швидкість обертання становить 1800 обертів за хвилину. Витрата повітря 170 млн. літр за хвилину. Діаметр шлангу від 8 мм. Присутній ресивер. Ручка покрита гумою. 

Види пневматичних дрилів

Пряма пневмодрель - використовується як професіоналами, так і аматорами. Завдяки «пістолетній» конструкції, такий інструмент зручно лежить в руці. Деякі моделі оснащуються додатковою бічною рукояткою для надійного утримання при тривалій експлуатації. Як правило, є функція реверсу.
Кутова пневматична дриль - застосовується зазвичай в професійній сфері (будівництво або виробництво меблів). Вона має г-подібну форму, що дозволяє свердлити в важкодоступних місцях.

Параметри вибору

Тип патрона: швидкозажимний і ключовий. Перший дозволяє швидко міняти оснастку без використання додаткових пристосувань, другий вимагає застосування ключа, але є більш надійним при великих навантаженнях і високих оборотах.
Витрата повітря: це аналог показника потужності у електродрилі. Чим він вищий, тим більш продуктивним буде інструмент. Як правило, пневмодрилі за хвилину споживають від 110 до 280 літрів стисненого повітря.
Робочий тиск: у різних моделей становить від 5,88 до 6,5 атм. В даному випадку вибір треба робити, виходячи з того, який показник тиску у вашого компресора.

Схожі товари
93

Коментарі (0)