Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Дрилі, шуруповерти

Дрилі ударні

Для свердління і свердління з ударом, закручування шурупів і перемішування розчинів. Фахівці вважають за краще купити ударні дрилі. Якщо використовувати додаткові пристосування, то дрилі ударні можуть служити навіть у якості шліфувальної машини і болгарки.

Особливості ударного дриля - шуруповерта

Дриль - шуруповерт ударний забезпечений ударним механізмом, багаторазово збільшує крутний момент, і призначений для експлуатації в режимі свердління і свердління з ударом. Коли за допомогою дриля-шуруповерта ударного потрібно вкрутити кріплення в матеріал з твердою структурою, що надає опір вкручування, задіюється ударний механізм. Завдяки такій конструкції дриль - шуруповерт ударний здатний просвердлювати отвори в бетоні, цеглі та інших твердих матеріалах. Особливим попитом користуються дрилі ударні акумуляторні, обладнані ємною акумуляторною батареєю.

Як вибрати ударну дриль

Ударний дриль для професійної роботи відрізняється від побутового інструменту більшою потужністю двигуна, широким набором оснащення і збільшеним ресурсом, що забезпечує більшу продуктивність інструменту. Ціна на професійні дрилі ударні набагато вище, ніж на інструмент для побутових потреб.

Дриль ударний акумуляторний працює від заряду спеціальних акумуляторів без прив'язки до електромережі, але ці акумулятори необхідно періодично заряджати. У нашому магазині можна замовити дриль як з доставкою, так і самовивозом.

Безударні дрилі

Дриль безударна являє собою інструмент для свердління отворів в дереві, металі і пластиці, що відрізняється легкою вагою і невеликими габаритами, які досягаються за рахунок відсутності в конструкції ударного механізму. Завдяки цим властивостям безударний дриль виконує роботи високої точності, неможливі для ударних аналогів цього інструменту.

При виборі ненаголошеній дрилі потрібно звертати увагу на такі характеристики:

Діаметр свердління - на підставі цього показника можна визначити передбачуваний діапазон робіт з матеріалами, і в залежності від матеріалу необхідно вибирати діаметр. Свердла різних розмірів можуть продаватися як відразу з дрилем, так і окремо.

Потужність інструменту - показник, який відповідає за продуктивність безударної дрилі, вимірюваний у ВАТ. Чим вище потужність, тим більш інтенсивні роботи можна виконати інструментом. Для домашнього, побутового використання досить потужності в 350-600 ват, а цей же показник у професійних моделей має сягати 1800 ват.

Швидкість обертання свердла - від неї залежить якість роботи з матеріалами, і чим вона більше, тим універсальніше безударна дриль. Побутові моделі мають швидкість 1500 об / хв, а професійні - до 4500 об / хв.

Тип патрона - може бути використаний зубчастий патрон (вважається застарілим видом і закріплюється за допомогою ключа, що незручно) або патрон, який не поступається своєму аналогу по надійності закріплення свердла, хоча ключ для цього не потрібен, і є більш сучасним варіантом.

Шуруповерти

Для закручування кріпильних виробів і свердління отворів в будівництві і меблевому виробництві широко використовується різноманітний електроінструмент, в тому числі шуруповерти.

Шуруповерти: призначення

Акумуляторний шуруповерт використовується для роботи з кріпильними виробами - гвинтами, шурупами, саморізами, дюбелями і т.п. Він працює незалежно від джерела живлення і не має мережевих дротів. Акумуляторна дриль-шуруповерт - універсальний інструмент, крім закручування і відкручування кріплення забезпечений функцією свердління отворів.

У магазині ви можете купити шуруповерти, акумуляторні дрилі-шурупрверти, акумуляторні викрутки і інший електроінструмент для домашніх робіт і професійної діяльності за доступною ціною.

Як вибрати шуруповерт?

Щоб придбати акумуляторний шуруповерт, який максимально відповідає характеру виконуваних робіт, необхідно уважно ознайомитися з технічними параметрами пропонованих пристроїв:

  • крутний момент - показник, що визначає функціональні можливості акумуляторних шуруповертів, чим він вищий, тим складніші завдання здатний вирішувати інструмент;
  • частота обертання - якщо для роботи з кріпильними виробами досить 500 оборотів / хв., то для свердління отворів необхідна більш висока швидкість - від 1200 до 15000 обертів;
  • акумулятор - потужність інструменту залежить від напруги батареї, а її ємність визначає час роботи. Акумуляторів в комплекті може бути кілька.

Купівля шуруповерта з доставкою значно полегшить і прискорить виконання безлічі різноманітних робіт.