Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Гайковерт пневматичний ударний РТ-1103

1768.62 грн.
Артикул: PT 1103

Гайковерт для закручування та відкручування гайок за допомогою тиску повітря. Максимальне підсилення яке він витримує 576 Нм. Має подовжений шпиндель. Значною перевагою даної моделі є регулятор потужності крутного моменту. Присутня проризинена рукоятка, що дозволяє зручно використовувати інструмент та міцно його утримувати.

Пневматичний гайковерт призначений для швидкого закручування і розкручування гайок і болтів. Такий інструмент знаходить застосування в автосервісах, ремонтних майстерень і на виробництві.

Детальна інструкція для гайковерта

Принцип дії

Будь- який пневматичний гайковерт за формою нагадує пістолет з кнопкою пуску і підключається до компресора за допомогою шланга, по якому надходить повітря. Сам корпус може бути виготовлений із пластику або металу. Останній вважається найбільш надійним, так як тепло швидше відводиться і пневмогайковерт не перегрівається.

Сила стисненого повітря пускає в хід механізм обертання, і головка закручує кріплення. На рукоятці є спеціальний гвинт, за допомогою якого регулюється подача повітря. Це забезпечує більш якісне закручування.

Особливості пневматичних гайковертов

Гайковерти пневматичні працюють на силі стисненого повітря, тому можуть використовуватися там, де немає електрики, а також в місцях з підвищеною вологістю.

Відсутність двигуна робить інструмент легким, тому користувач не буде втомлюватися під час роботи.

Функція реверсу дає можливість змінювати напрямок обертання головки, щоб швидко розкрутити гайку або послабити з'єднання.
Щоб відкрутити кріплення в важкодоступному місці, використовується подовжувальна насадка.

Як вибрати пневмогайковерт?

Залежно від сфери застосування, вибирайте безударний або ударний пневмогайковерт. Останній дозволяє не тільки затягувати кріпильні елементи, але і швидко відкручувати приржавілі гайки.

При покупці слід звернути увагу на момент затяжки інструменту. У різних пневматичних гайковертів він може бути від 30 до 3000 Нм. Чим вище цей показник, тим більше зусилля відбувається при закручуванні кріплення.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити безударний або ударний пневматичний гайковерт за доступною ціною. Ознайомтеся з характеристиками на сайті або зателефонуйте нам, і ми допоможемо Вам вибрати відповідну модель.

З цим товаром купують
94, 161, 243

Коментарі (0)