Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Газові пальники та паяльники

Газовий пальник - інструмент для пайки металевих деталей, який зручно використовувати в місцях, де немає електропостачання, так як він працює від балончика з газом (пропан-бутан, ізобутан). Газовий паяльник має те ж призначення, що і пальник для пайки, а для досягнення потрібної для роботи температури потрібно всього 3 секунди.

У порівнянні з електричним інструментом ціна на газові пальники і паяльники трохи вище, але вони просто не замінні при роботах при віддаленні від джерела електроенергії, компактніше і легше по вазі, тому особливо зручні під час використання на висоті.

На що звернути увагу при виборі газового паяльника?

Тип полум'я - полум'я, яке випускає газовий пальник, може бути вихровим або так званим «джамбо». Перше генерує висококонцентрований тепловий потік, придатний для обробки великих поверхонь, а друге утворює гострий факел, який особливо хороший при точковій пайці, зварюванні або плавці.

Регулятор рівня полум'я - дозволяє змінювати силу і температуру полум'я газового пальника, що буде безсумнівним плюсом при пайці. Наявність цього елемента потрібна, коли проводяться роботи різного виду і з різними матеріалами. Наприклад, зварювання і видалення старого покриття.

Температура нагріву - показує температуру, до якої можна буде нагріти поверхню паяльника. В середньому для використання домашнім майстром досить 1000 - 1300 ° C, для професійного застосування потрібно розігріти газовий пальник до 1900 - 2000 ° C.

Комплектація пристрою і призначення пальників

Більшість представлених в нашому інтернет-магазині паяльників - це набори, в які входить сам інструмент, невелика газовий пальник, кілька насадок і газовий балон.Завдяки різним насадкам газовий паяльник можна використовувати: як газовий ніж, для видалення старих лакофарбових покриттів з металевих поверхонь (нагрівальна головка), газові пальники також можуть використовуватися для плавки пластика при наявності насадки гарячого повітря.

Асортимент продукції

Зверніть увагу! У продажу є мікропаяльник. По конструкції він не відрізняється від звичайного газового паяльника, але має більш компактні розміри (пальник цього інструменту має менший розмір). Він розрахований на 20 - 60 хвилин безперервної роботи і легко заправляється газом для запальничок.

Не дивлячись на те, що ціна газового паяльника вище, ніж у електричного, його покупка буде дуже вигідною, так як цей інструмент простий у використанні і є багатофункціональним. У нашому інтернет-магазині можна купити газові паяльники та портативні пальники для пайки від провідних виробників, таких як Intertool, Sigma та Sturm.