Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Клейові пістолети для ремонту

Клейовий пістолет допоможе якщо необхідно максимально швидко, акуратно і надійно виконати нероз'ємні з'єднання різних матеріалів за допомогою сполучної речовини. Цей інструмент з електроприводом, призначений для нанесення термоклею (примітка - тому їх називають термоклейові пістолети). Він широко використовується при ремонті, складальних роботах, моделюванні і т.д.

Як користуватися клейовим пістолетом

Термоклей випускається у вигляді твердих циліндричних стрижнів, які стають рідкими при температурному впливі. Це найбільш ефективний матеріал для швидкого і міцного склеювання дерева, тканини, кераміки, металу, пластику, шкіри, скла в будь-яких поєднаннях.

До спеціального заднього відсіку клейового пістолета вставляється стрижень. Частина його розплавляється в камері розігріву. З сопла (після натискання на курок) дозовано виходить тепла і в'язка клеюча маса. На її місце в камеру надходить наступна порція.

При використанні клейових пістолетів Ви не забрудните руки і робочу зону. Вузький наконечник дозволяє нанести речовину точно на заплановане місце. Після закінчення роботи мити клейовий термопістолет і виймати з нього стрижень не потрібно.

Вибір за параметрами

Працюють клейові пістолети від електромережі. Чим вони потужніші, тим вище їх продуктивність, тобто обсяг виданого розплавленого клею за одиницю часу.

Для рукоділля, виготовлення сувенірів та моделювання досить клейового термопістолета на 20-100 Вт, з виходом до 10 г / хв.
Для оздоблювальних робіт і дрібних побутових завдань, наприклад, лагодження розбитих і зламаних речей, підійде обладнання до 300 Вт, виробляє до 20 г / хв клею.

Для монтажних і будівельних операцій потрібні термоклейові пістолети до 500 Вт, з виходом 20-30 г / хв.
При покупці також слід враховувати довжину і діаметр стрижня - чим більше його розмір тим потужніший потрібен клейовий пістолет. Для кожного з представлених клейових термопістолетів на нашому сайті підібрані відповідні витратні матеріали.