Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Комбіновані ключі


Ключ комбінований на сьогоднішній день є найпоширенішим варіантом і за популярністю він відсунув двосторонній рожковий ключ на друге місце. Всі ключі комбіновані мають якийсь різновид рожкового профілю на одному кінці і накидного - на іншій стороні.

Ключ комбінований: різновиди

Класичний ключ комбінований має рожковий і один з трьох типів, а саме:

  • Плоский. Зустрічається дуже рідко;
  • З вигином. У переважній більшості випадків кут його дорівнює 15°, але зустрічаються ключі комбіновані на 22,5°;
  • З вигином і невеликим зсувом. Кут вигину дорівнює 15°. Поєднання вигину зі зміщенням характерне тільки для комбінованих гайкових ключів.

Ключі комбіновані в більшості мають на одній зі сторін рожковий профіль з нахилом відносно поздовжньої осі тіла ключа на кут 15°. Набагато рідше зустрічаються рожковий тип і з нахилом в 15°, і з вигином на 15°, а також інші варіанти, перераховані вище. Як правило, ключ комбінований має накидний 12-гранний профіль. 6-гранний, незважаючи на свої переваги в багатьох ситуаціях, пропонується тільки деякими виробниками і лише в розмірах до 19-25 мм.

Профіль кожного з типів зручний в певному наборі ситуацій, але останні два є більш універсальними. Випускаються укорочені, подовжені наддовгі моделі, а також існує ключ посилений комбінований. Також зустрічаються ключі комбіновані з шарнірною торцевою головкою замість накидного типу.

Ключ комбінований посилений

Ключ посилений комбінований відрізняється більш міцною конструкцією. Губки робочих профілів мають потовщену форму, при цьому зменшується ризик деформувати різьбове з'єднання.

Ключ гайковий комбінований з храповим механізмом має в накидному профілі храповий механізм. В останні роки такі конструкції в великому асортименті пропонуються багатьма виробниками. Як правило, накидний профіль 6-гранний, а храповий механізм зубчастий.

На нашому сайті представлений величезний вибір найрізноманітніших інструментів, що продаються і окремо, і в комплектах з різною кількістю предметів. Інструменти розрізняються між собою за складом матеріалів, з якого вони виготовляються. Цей фактор також робить великий вплив на формування розмірів цін на набори. Так, набори гайкових ключів, як правило, знаходять безпосереднє застосування у власників автомобілів. Їх постійно використовують в автомобільних і шиномонтажних сервісах.