Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування
Лінійка будівельна металева 30, 50, 100 см MasterTool
Артикул: 39-0300-Б, 39-0500, 39-1000

Лінійка будівельна металева 30, 50, 100 см MasterTool

Лінійка будівельна металева 30 см MasterTool 28 грн.
Лінійка будівельна металева 50 см MasterTool 36 грн.
Лінійка будівельна металева 100 мм MasterTool 70 грн.

Лінійка з нержавіючої сталі із довжиною 300 мм, 500 мм і 1000 мм. Має вигравіювані поділки через кожен міліметр.

Лінійка будівельна - це найпростіше пристосування для вимірювання довжини і ширини предметів, а також креслення прямих ліній, цей інструмент можна побачити практично в будь-якого столяра. Вона являє собою смужку довжиною від 35 до 100 см з нанесеними на поверхню поділками, які відміряють сантиметри і міліметри. Якщо шкала поділок є з обох сторін, працювати зручніше, не доведеться перевертати лінійку.

Де використовується металева будівельна лінійка

З вимірювальною лінійкою знайомий кожен з нас. Ми часто використовуємо її в побуті, під час роботи або під час навчання. Але саме металева лінійка найчастіше використовується в будівництві. Перевага металевої лінійки над дерев’яною чи пластиковою очевидна - таку лінійку значно важче зламати, вона є набагато більш довговічною. Крім того, на будівельних лінійках вигравіювані міліметрові поділки не стираються, тому така лінійка є більш точною. Проте, за допомогою навіть найбільш точного вимірювального інструменту можна допуститися помилки. Які ж можливі причини цього?

Чому за допомогою лінійки можуть бути виконані неточні заміри?

  • Забрудненість шкали лінійки може істотно вплинути на точність робіт. Постарайтеся тримати будівельну лінійку в чистоті.
  • Ще одна банальна, але не менш впливова причина - неправильна установка інструменту по відношенню до вимірюваної деталі (нульова позначка поставлена не на краю заготовки).
  • В деяких випадках порушення температурного режиму виконання замірів може вплинути на розмір вимірюваної деталі, а значить, при іншій температурі результати замірів можуть виявитися недостовірними.

Коментарі (0)