Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
 • Можливість повернути товар протягом тижня;
 • Безкоштовна доставка;
 • Якісне обслуговування

Маска для зварювальника Forte S-3500

474 грн.
Артикул: 2766

Маска зварювальника Forte S-3500. Призначена для захисту користувача від шкідливого випромінювання пов’язаного з проведенням зварювальних робіт.

Характеристики

Ступінь проникнення світла 4 DIN

Ступінь проникнення світла через маску зі штатним світлофільтром, іншими словами - ступінь затемнення, яку вона забезпечує (чим більше число, тим сильніше послаблюється світло). Для моделей, що мають світлофільтри-хамелеони (див. «Функції»), в даному параметрі вказуються показники в неробочому стані, коли світлофільтр відключений.

Ступінь проникнення світла є одним із ключових показників для будь-якої зварювальної маски. Більш темний світлофільтр, з одного боку, забезпечує більш високий захист від яскравого світла, з іншого - погіршує видимість. Оптимальними значеннями для більшості зварювальних робіт вважаються 10 - 12 DIN, такі показники мають майже всі сучасні маски без функції «хамелеона». Більш докладні рекомендації по оптимальній прозорості світлофільтрів під різні ситуації можна знайти в спеціальних джерелах.

Мін. ступінь затемнення 9 DIN

Даний параметр вказується тільки в тому випадку, якщо світлофільтр має функцію регулювання затемнення (див. там же); про загальне значення ступеня затемнення детально див. «Ступінь проникнення світла». Відзначимо тільки, що чим нижче мінімальний показник затемнення - тим більш широкий діапазон регулювання світлофільтру; а невисокі значення можуть стати в нагоді при деяких специфічних роботах, пов'язаних з відносно неяскравим світлом, що не вимагає сильного ослаблення.

Максимальна ступінь затемнення 13 DIN

Для моделей, що не мають регулювання затемнення, даний показник відповідає рівню затемнення включеного світлофільтру. Про загальному значенні ступеня затемнення.

Ступінь захисту від УФ / ІЧ 16 DIN

Ступінь захисту від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювань, що забезпечується комплектним світлофільтром маски.

Фільтруючий елемент, що захищає очі зварювальника від шкідливого ІЧ і УФ випромінювань, працює постійно навіть в масках-хамелеонах. Це дає додаткову гарантію безпеки на випадок відмови автоматичного затемнення. Ступінь УФ / ІЧ захисту в сучасних зварювальних масках дуже висока - показник в 13 DIN вважається мінімально допустимим, а більшість моделей забезпечують 15 - 16 DIN.

Час включення 50 мкс

Час включення світлофільтру в масці «хамелеона», іншими словами - час від попадання на світлофільтр інтенсивного світла до його затемнення. Чим менше цей показник - тим краще, тому що малий час включення зводить до мінімуму кількість «зайвого» світла, що потрапляє в очі зварника. Вважається, що час включення повиннен складати не більше 2000 мкс (2 мс); втім, більшість сучасних моделей працюють набагато швидше - світлофільтр на 500 - 600 мкс вже вважається досить повільним. А для професійного використання, особливо пов'язаного з тривалими роботами, рекомендуються маски з показниками не більше 50 мкс.

Клас світлофільтру 1/1/1/2

Клас - це комплексний показник, який визначає загальну якість світлофільтру в масці-хамелеон (див. «Функції»). Клас позначається 4 цифрами, кожна з яких описує певний оптичний параметр.

 • Так, перше число позначає загальну чіткість і відсутність спотворень;
 • друге - ступінь розсіювання світла;
 • третє - однорідність затемнення (наявність / відсутність видимих плям затемнення);
 • четверте - кутову залежність (наскільки фільтр світлішає при відхиленні кута зору від перпендикуляра).

У кожному разі чим більше цифра - тим гірше даний параметр. Ідеальним показником вважається 1/1/1/1, однак на практиці добитися ідеальної кутової залежності дуже складно, до того ж не треба. Тому показник 1/1/1/2 вважається цілком достатнім навіть для висококласного професійного фільтра.

Поле зору світлофільтру 92x42 мм

Розмір прозорої частини світлофільтру - «робочого вікна», області, через яку зварювальник бачить місце роботи. Найбільш велике робоче вікно забезпечує зручність в роботі і велике поле зору, однак помітно позначається на вартості маски і трохи знижує міцність світлофільтру.

Розміри картриджа світлофільтру 110x90x9 мм

Загальні габарити світлофільтру, на які розрахована маска, з урахуванням робочого вікна, виступів для кріплення, батарей, датчиків та інших елементів конструкції. Цей показник особливо важливий для моделей, які не комплектуються світлофільтрами: не знаючи розміру, підібрати відповідний картридж дуже важко. В інших випадках дані про розмір картриджа необхідні в основному при пошуку заміни для вийшовших з ладу світлофільтрів.

Робоча температура -5 - +55 ° C

Діапазон температур навколишнього повітря, при яких маска гарантовано здатна нормально функціонувати. Цей параметр особливо важливий для «хамелеонів», тому що працездатність автоматичного світлофільтру безпосередньо залежить від зовнішніх умов (зокрема, при низьких температурах час спрацьовування може збільшитися).

Вага маски 460 г

Функції

 • хамелеон (автозатемненням)
 • регулювання затемнення
 • регулювання чутливості
 • регулювання часу затримки

- Хамелеон (автозатемнення). Автоматична система, що забезпечує затемнення світлофільтру маски при запалюванні зварювальної дуги. Для цього використовуються спеціальні світлофільтри на основі рідких кристалів, а своєчасне спрацьовування забезпечують оптичні або інфрачервоні датчики.

Зручність такої маски полягає в тому, що світлофільтр сильно затемнюється тільки на час горіння дуги - в решту часу ж через нього можна дивитися майже безперешкодно. Це позитивно позначається на якості зварювання, тому що дозволяє точніше позиціонувати електроди, а також позбавляє від необхідності постійно знімати і одягати маску. Головним недоліком «хамелеонів», крім високої вартості, є потреба в живленні. Втім, в деякі моделі встановлюються сонячні батареї, що працюють від випромінюваного дугою світла, що дозволяє не переживати про своєчасну підзарядку акумуляторів.

- Регулювання затемнення. Можливість вручну вибирати ступінь затемнення світлофільтру в масці- «хамелеоні». Ця функція зустрічається переважно в професійних моделях, вона дозволяє зварнику вручну налаштовувати світлопропускання під конкретні умови. Необхідність регулювання обумовлена тим, що при деяких видах робіт (наприклад, TIG-зварюванні чорних металів) яскравість дуги відносно невисока, і для того, щоб нормально бачити зварювальну ванну, досить затемнення на рівні всього 8 - 9 DIN замість звичайних 12 - 13.

- Регулювання чутливості. Можливість змінювати чутливість датчиків, що відповідають за спрацьовування светофільтра- «хамелеона». Завдяки цій функції можна налаштувати світлофільтр таким чином, щоб він гарантовано включався від дуги і в той же час не реагував на інші джерела світла, що не мають відношення до зварювання. Подібна можливість особливо корисна в умовах великої кількості сторонніх «засвічень» (наприклад, при роботі декількох зварювальників поблизу один до одного, при яскравому сонячному світлі і т.п.).

- Регулювання часу затримки. Можливість вручну виставляти час затримки між зникненням дуги і відключенням світлофільтру в масці-хамелеон. Така затримка вельми бажана в світлі того, що навіть після відключення дуги розігрітий метал продовжує світитися ще деякий час, тому бажано не відключати світлофільтр відразу. Регулювання дозволяє зварнику самостійно вибрати час повернення в початковий стан.

- Режим "шліфування". Спеціальний режим роботи, що передбачається в «хамелеонах» на той випадок, якщо маску потрібно використовувати як захисне пристосування для робіт, не пов'язаних зі зварюванням (наприклад, при шліфуванні «болгаркою» - звідси і назва). В цьому режимі датчики світлофільтру повністю відключаються і він залишається прозорим - тобто, по суті, грає роль звичайного захисного скла, не реагуючи на іскри і інші «засвітки».

- Відкидний світлофільтр. Можливість підняти світлофільтр маски; очі при цьому, як правило, залишаються прикриті захисним склом. Призначення цієї функції подвійне: вона дозволяє, по-перше, оглядати місце роботи, не знімаючи маску, по-друге, використовувати маску в ролі звичайних захисних окулярів - наприклад, при різанні або шліфуванні металу, коли затемнення не потрібно (аналогічно описаному вище режиму « шліфування »).

- Система вентиляції. Система вентиляції забезпечує постійну подачу чистого повітря під маску, щоб зварювальник не дихав продуктами згоряння і випаровування оброблюваних матеріалів. Ця функція зустрічається тільки в повноцінних масках. Вона є практично обов'язковою для робіт в слабо провітрюваних приміщеннях, а також при зварюванні деяких матеріалів, що утворюють в процесі шкідливі речовини (зокрема, марганцю і хрому). Крім того, вентиляція знижує запотівання маски. Відзначимо, що для використання подібної системи може знадобитися додаткове обладнання (зовнішній блок вентиляції).

- Підсвічування. Вбудована в маску система підсвічування полегшує роботу в місцях зі слабким освітленням, де розгледіти деталі важко навіть при відключеному / піднятому світофільтрі. Такі системи зручніше зовнішніх ліхтариків, тому що не займають руки і постійно світять туди ж, куди повернута маска.

Коментарі (0)