Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Набір мітчиків з Т - подібним тримачем 6 шт

128.6 грн.
Артикул: SD8018

Набір мітчиків з Т - подібним тримачем. В комплекті 5 мітчиків та тримач.  Розміри мітчиків М4, М5, М6, М8, М10.  Набір виготовлений з високоякісних матеріалів, що надає їм максимальної міцності та надійності. 

Ручні мітчики з мітчикоутримувачами використовуються для нарізування внутрішньої різьби на металевій деталі. На відміну від машинних, ручні дозволяють працювати навіть з заготовками, вже встановленими на будь-якій конструкції.

Мітчик є гвинтом, виготовленим з твердих сплавів і швидкорізальної сталі, з боків інструменту розташовані канавки, що утворюють ріжучу поверхню мітчика. На кінці, як правило, розташувався квадрат для використання спільно з мітчикоутримувачем.

Основні принципи роботи

Перед початком нарізування різьблення мітчиком в заготівлі необхідно зробити отвір. Мітчик підходить як для наскрізних отворів, так і для глухих. Інструмент для роботи необхідно підбирати в залежності від матеріалу, для якого необхідне різьблення. Так виділяють кілька основних типів мітчиків:

  • для сталей: нержавіючих, жаростійких, нелегованих і низьколегованих, м'яких (для кожного з цих типів підбирається свій інструмент);
  • для алюмінієвих сплавів;
  • для чавуну;
  • для титанових сплавів.

Як вибрати мітчик для нарізки різьблення?

Слід орієнтуватися на те, для створення якого типу різьблення призначений інструмент. Дані про це містяться в маркуванні моделі.

Коментарі (0)