Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Набір плашок та мітчиків SIGMA 40 шт.

351.6 грн.
Артикул: 110400

Набір плашок та мітчиків SIGMA 40 шт.

Комплектація

  • 1 шт. - Тримач для мітчиків M3-M12;
  • 1 шт. - Вороток для мітчиків Т-подібний;
  • 1 шт. - Плашкотримач 25мм;
  • 1 шт. - Викрутка;
  • 1 шт. - Набір різьбомірний;
  • 1 шт. - Пластиковий кейс.

Даним набором можна створювати різьби розмірами M3-M12.

Різьбонарізний набір інструментів може включати в себе плашки і мітчики, а також клупи і інший інструмент і пристосування. Вони стануть в нагоді, якщо майстер часто займається столярними роботами, зокрема - нарізуванням різьблення. Придбати готовий набір мітчиків та плашок набагато зручніше і вигідніше, ніж збирати необхідний інструмент по одному. Крім того, набір для нарізування різьблення може стати прекрасним подарунком.

Асортимент різьбонарізного інструменту

Набір плашок - може включати від 5 до 10 плашок різного діаметру, призначених як для дюймової, так і метричної різьби, і відповідного для них плашкотримач.

Набір мітчиків - може містити до 10 різьбонарізних інструментів різного діаметру для створення внутрішньої різьби, додатково оснащується мітчикоутримувачем.

Набір КЛУПП - в нього зазвичай входить рукоятка-плашкотримач і самі клупи різних розмірів: від 1/4 "до 2".

Набір різьбонарізний універсальний - в пластиковому або металевому боксі знаходиться все найнеобхідніше: плашки і мітчики, плашкоутримувачі і мітчикоутримувачі, клупи, а також різьбоміри, викрутки та інше. Маючи такий комплект, можна бути впевненим - вийде нарізати будь-яку потрібну різьбу.

Як вибирати комплект?

Щоб підібрати по-справжньому якісний і довговічний набір мітчиків та плашок дюймових або трубних, потрібно звернути увагу на матеріали , з яких вони виготовлені. Ідеально, якщо це високовуглецева легована сталь, так як вона краще за інші метали здатна витримувати механічний вплив, що прикладається при різьбонарізних роботах.
Потрібно прямо зараз купити набір різьбонарізний за вигідною ціною? Зателефонуйте за телефоном, вказаним на нашому сайті. Вам відповість продавець-консультант, який проконсультує по асортименту і підбере найбільш підходящі мітчики і плашки або різьбонарізний інструмент в готовому наборі.

Коментарі (0)