Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Набір садовий: граблі, лопата, граблі віялові, граблі-сапка, культиватор

236.18 грн.
Артикул: FT0030

Набір садовий стане в пригоді будь-якій людині, яка працює із землею та рослинами. Цей комплект можна купити за дуже низькою ціною, але він включає в себе всі необхідні інструменти для людини, яка працює на невеликій присадибній ділянці. В нього входять: граблі, лопата, граблі віялові, граблі-сапка та культиватор. Всі інструменти виготовлені з металу та оснащені зручною ручкою, що виготовлена з гуми та пластику. Розмір цих компактних інструментів варіюється в межах від 23 до 26 см, тож у Вас не виникне проблем із їх зберіганням.

Для чого використовується Набір садовий

Класичні граблі в цьому наборі є досить вузькими з боків та мають зігнуту за загострену форму зубців, яка дозволяє зачіпляти землю більш легко. Такими граблями буде дуже зручно вирівнювати рядки маленьких грядок, чи квітників, але вони просто незамінні у випадках, коли потрібно обробити землю у важкодоступних місцях.

Видовженої форми із загнутими всередину краями та видовженим кінцем лопата полегшує викопування і цим сподобається кожному садівнику.

Граблі віялові призначені для того, щоб очистити землю від дрібного листя. Вони набагато легші за звичайні граблі і дозволяють забрати з газону все зайве, при цьому не пошкодивши живі рослини.

Граблі-сапка є пристосуванням, яке оснащене трьома зубцями з одного боку та лопатоподібною трапецевидною пластиною — з іншого і використовується для розпушування землі. Культиватор застосовується з цією ж метою, тільки він здатний розпушувати землю більш ретельно і застосовується після грабель-сапки.

Коментарі (0)