Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Набір свердл по металу DIN 388 HSS 13 шт (1.5-6.5) покриття Ti

64.84 грн.
Артикул: SD0013

Набір свердл по металу золотистого кольору. Кількість штук в наборі 13. Тип сталі з якої вони виготовлені HSS. Діаметр свердла 1,5-6,5 мм. Форма спіральна вирізана під кутом 20-30 градусів. Фірма виробник Intertool.

Свердло по металу: як вибрати і що врахувати при покупці?

Для свердління сталі, чавуну, кольорових металів потрібно правильно підібрати оснащення. Адже свердла, розраховані на роботу з м'якими матеріалами, не впораються з твердими або будуть схильні до надмірного зносу. Важливо враховувати конкретний інструмент і вид виконуваних робіт. Якого типу потрібно свердло по металу, як вибрати його під опрацьований матеріал і які ще нюанси потрібно врахувати - про все розповімо по порядку.

Спіральне свердлоСпіральне свердло

Робоча частина являє собою циліндричний стержень з двома гвинтовими ріжучими краями і канавками для відведення стружки. Служить для виконання глухих і наскрізних отворів, в тому числі великої глибини. Має однаковий діаметр всієї робочої частини, це означає що за допомогою одного свердла можна виконати отвори тільки одного діаметру

 

 

 

 

 

 Свердло ступеневеСвердло ступеневе

Робоча частина має форму конуса, по всій поверхні якого є щаблі. Кожна ступінь призначена для виконання отворів одного розміру. Від наконечника до хвостовика йде збільшення діаметра, тому за допомогою ступеневого свердла можна виконувати отвори різних розмірів без зміни оснащення в патроні інструмента

Свердло зенкерСвердло зенкер

Робоча частина конічної форми має ріжучі поздовжні насічки. Служить для зенкерування, тобто виконання конічних отворів у заготівлі, або збільшення діаметра циліндричних отворів. За допомогою такого свердла виконується напівчистова обробка - поліпшується якість поверхні і точність різання

Хвостовик

Частина свердла, яка кріпиться в патроні дриля або свердлильного станка. Залежно від його форми, свердла по металу встановлюються на інструменти з певним типом кріплення оснащення. Перерахуємо найпоширеніші.

  • Циліндричний - найбільш поширений тип хвостовика. Свердло використовується в основному в патронах з ключовим кріпленням. Не володіє хорошою передачею крутного моменту, так як може прослизати в патроні, зате менше схильне до заклинювання.
  • Шестигранний - фіксується в трикулачні патроні або посадковому отворі на 1/4 дюйма. За рахунок жорсткого позиціонування всіх граней хвостовика в пазах забезпечується впевнене утримання і відсутність прокручування свердла при обертанні.
  • Конічний - має форму усіченого конуса, зазвичай використовується в свердлильних верстатах. Підбирається в утримувач по діаметру, довжині і особливостям будови. Про це можна дізнатися з маркування. Наприклад, КМ - це конус Морзе, поруч з літерним позначенням повинна стояти цифра від 0 до 7, яка визначає діаметр хвостовика. Для найкращого утримання в шпинделі у таких свердел на хвостовику може бути різьблення або лапки.

Вибираючи свердла по металу, які краще - циліндричні, конічні або шестигранні, однозначно сказати не можна. Кожне підбирається під тип кріплення конкретного інструменту або верстата - свердла не взаємозамінні. Повна сумісність з інструментом гарантує ефективність використання оснастки.

Матеріал виготовлення

Ріжучий інструмент без проблем зробить отвір в металевій заготівлі, якщо його структура твердіше структури оброблюваного металу. У зв'язку з цим свердла Засвердлювання металувиготовляють з різних матеріалів і піддають спеціальній обробці.

Велика частина оснащення виготовляється з швидкорізальної сталі, про що в маркуванні свідчить буква Р або HSS - у імпортних виробів.

Додатковий вміст інших металів маркується окремо, наприклад, К6 говорить про вміст кобальту, М3 - молібдену . Це надає свердлам міцність і дозволяє працювати з твердими матеріалами.

Наприклад, при вмісті 5% кобальту ресурс ріжучого інструменту збільшується в 3 рази. Таким свердлом можна працювати з заготовками з легованої і нержавіючої сталі, що володіють межею міцності на розтягування до 1000 Н / кв.мм.

При виборі свердла по металу важливо врахувати наявність захисного покриття, яке також надає виробу особливі експлуатаційні характеристики. Покриття нітридом титану (HSS-TiN) знижує нагрів робочої частини при роботі - таким оснащенням можна свердлити чавун, леговану і нелеговану сталь міцністю до 1100 Н / кв.мм.

Ці свердла легко впізнаються по золотистому кольору. Тришарове покриття титан, алюміній, нітрид (HSS-TiAlN) забезпечує ще більшу зносостійкість, а термін служби оснастки збільшується в 5 разів. Такі свердла менше схильні до зносу від тертя і зберігають свої якості навіть при нагріванні до 700 ° С.

Підходять для тих же матеріалів, що і свердла, покриті нітридом титану. Ріжучий інструмент може також піддаватися спеціальній обробці. Пароксидовані свердла служать для роботи з кольоровими металами, легованою і вуглецевою сталлю з міцністю до 800 Н / кв.мм.

Їх можна впізнати по чорному кольору. Вироби, які пройшли роликову прокатку і термічну обробку , мають невисоку стійкість, тому служать для роботи з м'якими сталями. Шліфовані свердла мають хорошу стійкість і невеликі радіальні биття, відмінно підходять для легованої і нелегованої сталі міцністю до 900 Н / кв.мм, а також чавуну.

Найкращими характеристиками по твердості і зносостійкості мають твердосплавні ріжучі інструменти, здатні витримувати великі навантаження і нагрівання. Підходять для обробки жаростійких і нержавіючих сталей, а також сплавів титану.

Кут заточування

Від цілей використання залежить те, з яким кутом заточування потрібні свердла по металу. Наприклад, для роботи зі сталлю і бронзою оптимальним варіантом буде оснащення з кутом заточування в 130 - 140 °, для латуні, чавуну, дюралюмінію - в 110 - 120 °, для більш м'яких матеріалів - в 100 °.

Точність

Всі свердла по металу виготовляються за трьома класами точності. До виробів нормальної точності відноситься оснащення з маркуванням В і В1, підвищеної - А1. Свердла підвищеної точності необхідні для тонких робіт, коли важливо виготовити отвір з точністю до частки міліметра. Вони дозволяють створювати отвори 10 - 13 квалітетів, свердла В1 - 14 квалітетів, В - 15 квалітетів.

Вироби з маркуванням А1 коштують дорожче, тому їх купівля буде раціональна тільки в разі, коли необхідно дотримати допуски на виробництві. Для створення отворів без строгих вимог по точності можна взяти звичайне оснащення.

Напрямок різальних елементів

Практично всі свердла по металу мають правий напрям різальних елементів. Однак є і лівосторонні вироби. Вони необхідні для висвердлювання обламаного кріплення, який неможливо відкрутити вручну. Лівий напрям різальних елементів дозволяє просвердлити отвір в кріпленні без його провертання в основі матеріалу.

Розміри

При покупці свердла по металу враховують його довжину і діаметр. Виробники зазвичай вказують два значення довжини - загальну і довжину робочої частини. Залежно від другого значення визначається глибина свердління.

Наприклад, у оснастки довжиною в 280 мм робоча довжина становить 160 мм. Діаметр робочої частини визначає розмір отвору, який вдасться отримати. Наприклад, у спіральних свердел даний параметр може становити 6, 8, 10 мм і, як правило, відповідає діаметру хвостовика. Для зенкерів вказується діаметр найширшої частини, наприклад, 12,4 або 20,5 мм, при цьому діаметр хвостовика може бути менше.

Яким виробникам можна довіряти?

Отже, свердла по металу: які краще - фірмові або безіменні? Якщо ви хочете купити надійне оснащення, яке прослужить довго і не зламається, безсумнівно, перевагу слід віддати фірмовим виробам. Це може бути оснащення відомих виробників електроінструменту.

У нашому магазині представлені відомі марки свердл, які ви можете придбати за доступною ціною та з будь-якої точки нашої країни.

 

Схожі товари
75

Коментарі (0)