Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
 • Можливість повернути товар протягом тижня;
 • Безкоштовна доставка;
 • Якісне обслуговування

Накидні ключі

Гайковий накидний ключ - один з найпростіших інструментів, який використовується повсюди. Для такої простої роботи, як закручування гайок розроблено безліч варіантів конструкції ключів для стандартних різьбових з'єднань, і ще більше для спеціалізованих. Кожна конструкція цього інструменту має певні переваги і недоліки.

Найбільш поширені види гайкових ключів:

 • ріжкові;
 • накидні;
 • комбіновані;
 • торцеві;
 • храпові;
 • трубчасті;
 • балонні;
 • розвідні;
 • універсальні.

Зьовом в ключах називається орган захоплення шестикутника. У різних конструкціях він може бути повністю закритий або частково відкритий.

Рожкові ключі

Дані ключі мають найбільш просту конструкцію і першими приходять в голову при згадці гайкових ключів. Назву даного інструменту було отримано через губки під гайку, які нагадують ріжки. ГОСТ 2839-80 вказує офіційна назва цього виду - гайковий ключ з відкритим ротом.

Відповідно до стандарту, центральна вісь головок і ручки ключа знаходяться під деяким кутом, який зазвичай становить 15 градусів. Це робиться для того, щоб полегшити роботу в обмеженому просторі. Відповідно до держстандарту, допустимо використовувати і інші кути нахилу, кратні 15 градусів, але такі ключі не отримали велику популярність.

У більшості випадків ріжковий ключ має дві головки з різним розміром зьову. Така практика дозволяє скоротити в два рази комплектацію набору ключів для автомобіля без втрати продуктивності. Тому такий набір ключів гайкових купити буде вигідно для пересічного автомобіліста.

Ріжкові ключі отримали свою популярність завдяки простій і універсальній конструкції, хоча вона і має багато мінусів. Найважливіший з них - мала зона контакту, що знаходяться біля ребер шестигранника. Якщо потрібно докласти значних зусиль, то цілком можливо злизування двох кутів гайки або болта. Особливо небезпечно це в тому випадку, коли розмір губок нещільно прилягають до шестигранника.

Схожа конструкція у накидних ключів. Різниця в тому, що у них площина головки нахилена відносно площини ручки. Якщо звичайний ріжковий ключ плоский, то такий ключ має об'ємну конструкцію, що дозволяє більш ефективно взаємодіяти з шестигранниками на рівній поверхні. У нас ви може гайкові ключі купити різноманітної форми.

Накидні ключі

Ці ключі мають кільцеву головку, яка вирішує головний недолік комбінованих ключів - малу пляму контакту. Така головка охоплює весь шестигранник і рівномірно розподіляє навантаження. При цьому плями контакту розташовані далі від граней, що повністю виключає можливість їх зминання.

Ще однією перевагою можна вважати малий розмір головки порівняно з ріжковими ключами. В асортименті нашого магазину можна знайти набори автомобільних ключів, які в своїй конструкції максимально повно використовують дані переваги.

Найбільшого поширення набули накидні ключі з 12 гранями, 6-гранні використовуються досить рідко. Перевагою 12-гранного ключа є більша зручність в роботі, особливо в обмеженому просторі, оскільки такому ключу досить повернутися на 30 градусів, а звичайному - на 60 градусів. Але шестигранник може передавати кілька великих зусиль. У нас можна купити набір автомобільних ключів обох видів.

Як і ріжковий ключ, кільце зазвичай відхилено від осі рукоятки. Також ключ може мати вигин або коліно. У різних ситуаціях оптимальним буде різне положення кільця, однак універсальним вважається ключ з відігнутою головкою, що дозволяє використовувати його для затягування шестигранників, щільно прилягаючих до плоскої поверхні.

Комбіновані ключі

Ці інструменти на одній рукоятці мають і відкритий зьов, і закрите кільце. Така конструкція позбавляє від недоліків кожного способу обхвату шестикутника. Тому дані ключі користуються великою популярністю на автосервісах і СТО. Такі ключі гайкові купити буде вигідно, так як вони мають на кінці два робочих профіля.
У нашому асортименті є автомобільний набір ключів, в якому поєднується не тільки ріжкова і накидна конструкція, але і інші їх види.

Торцеві ключі

Даний вид ключів має поглиблення у вигляді шестикутника, яке призначене для обхвату гайок і болтів. Набір автомобільних ключів рідко використовується в інших сферах діяльності. Ці ключі можуть мати Т- і Г-подібну форму. У ключів останнього типу шестигранна виїмка присутня на обох кінцях. При цьому розмір виїмки зазвичай однаковий, на відміну від комбінованих ключів. Така особливість конструкції пов'язана з тим, що їх кінці мають різну функцію. Довгою частиною можна дістати до глибоко утоплених болтів, а при використанні короткої - створити значне зусилля.

Як і накидний ключ, ці інструменти можуть мати 12-гранну виїмку з тими ж плюсами і мінусами. Також головка може мати шарнірну конструкцію, яка спрощує роботу з важкодоступними сполуками. Ускладненим варіантом цього ключа можна вважати інструмент, на головках якого знаходиться по 4 обертових профіля. Незважаючи на високу універсальність, має і значні недоліки, наприклад, великі розміри головок.

Схожа конструкція властива балонним ключам, тільки у них 4 головки, розташовані на хрестовині. Це дозволяє створити потужний крутний момент. Ми пропонуємо купити набори ключів для автомобіля будь-яких конструкцій. Є як невеликі комплекти для новачків, так і серйозні автомобільні набори ключів для професіоналів своєї справи.