Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Ніж з відламним лезом 18мм з металевою напрямною

36.67 грн.
Артикул: HT0504

Цей компактний ніж з лезом 18 мм та вагою всього 100 грамів високо оцінить кожен майстер. Зручний рельєфний корпус з гумовими вставками робить цей ніж дуже приємним у використанні.

Лезо відламне та трапецевидне — яке обрати?

Серед будівельних ножів існують два основні види:

  • з відламним та 
  • трапецевидним лезом.

Зрозуміло, що вибір найкращого ножа для Вас залежить від типу робіт, які Ви збираєтесь ним проводити. Але як зорієнтуватись, який ніж для чого підходить? Ми, консультанти магазину “Інструмент Сарай”, можемо Вам у цьому допомогти.

Щоб зрозуміти, для для яких робіт краще підходить конкретний ніж, потрібно звернути увагу на його конструкцію. Ножі з трапецевидним лезом є більш міцними і можуть різати такі матеріали як гуму, лінолеуми, коврові покриття та інші покрівельні матеріали. На нашому сайті Ви можете замовити ножі такого типу з повністю металевим чи прорезиненим корпусом.

Перевагою ножів з відламними лезами є їхня довговічність в тому плані, що коли лезо затуплюється, Ви можете відламати одну з частин леза і воно буде зовсім як нове. Але для того, щоб такі леза легко відламувались, їх створюють більш тонкими, ніж трапецевидні. Та якщо Ви збираєтесь різати переважно папір чи картон — ніж з відламним лезом цілком Вам підійде.

Коментарі (0)