Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Ножі для будівельних робіт

Ніж будівельний - це корисний інструмент для широкого спектру завдань. З його допомогою можна зачистити кабель від ізоляції, розрізати лінолеум, шпалери, килимове покриття або інші матеріали. Звичайно, щоб виріб прослужив довго, виконуючи всі покладені на нього обов'язки, потрібно відповідально підійти до вибору.

Будівельні і канцелярські ножі: грамотний підхід до покупки

Отже, крім ціни, основну увагу потрібно звернути на такі деталі:

Конструкція. Ніж з висувним лезом зручний для широкого спектру робіт, що не припускають занадто серйозного навантаження на різальну частину. Інструмент з фіксованим клинком дозволить впоратися з різом щільного матеріалу без небезпеки поломки леза. Спеціалізовані шпалерні ножі припускають наявність на корпусі лінійки для максимальної точності роботи.

Особливості леза. Чим товще клинок, тим він міцніше. У виробів з висувними лезами обов'язковим вважається наявність сегментів, що збільшують експлуатаційний період, що підвищують безпеку роботи.

Загальна якість. На ручці повинні бути гумові вставки для зручності роботи, що перешкоджають вислизанню інструменту, механізм фіксації повинен міцно тримати клинок, зазори неприпустимі. Для більшої довговічності на ріжучу кромку іноді наносять титанове покриття яке тривалий час зберігає гостроту навіть при постійній роботі з картоном і іншими матеріалами на основі целюлози.

Ми співпрацюємо виключно з кращими постачальниками, а тому всі вироби сертифіковані, довговічні і безпечні у використанні. Уважні і кваліфіковані продавці-консультанти завжди готові допомогти покупцям купити з доставкою оптимальну модель ножа!