Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Ножівки, пилки

Ножівка використовується для розпилювання дерев'яних і металевих заготовок. Її конструкція дуже проста - полотно з гострими зубами і рукоятка. Розпил здійснюється при створенні користувачем зворотно-поступальних рухахів. Слюсарна ножівка застосовується при проведенні невеликих за обсягом ремонтно-будівельних робіт, а також в домашніх майстернях.

Види ножівок

По дереву - це столярна ножівка, яка призначена для розпилювання колод, дерев'яних заготовок, дошок, листів ДСП і ДВП. Як правило, вона має широке скошене полотно, по краю якого йде ріжуча частина. Різання здійснюється по прямій, завдяки розведеним вліво і вправо зубам, а прямі зуби видаляють стружку, що полегшує проходження пильного полотна.

По металу - пилка вузька і має тонкі зубчики. До пилки вона кріпиться з двох кінців до с-подібної рами, а сила натягу полотна регулюється спеціальним гвинтом. З одного боку рами є пластмасова або прогумована рукоятка для зручного хвата. Також слюсарні ножівки можуть мати відсік для зберігання запасних полотен.

Для бетону - ножівка має конструкцію, схожу з пилкою по дереву, але відрізняється більш великими зубами. На деяких зубах можуть бути напайки з твердосплавних металів, що дозволяє розпилювати піско або пінобетонні блоки.
важливі характеристики

Довжина полотна. У ножівок різних видів може становити від 300 до 700 мм. Залежно від того, якої величини заготовку вам доведеться розпилювати, вибирайте інструмент з відповідним по довжині полотном.

Крок зубів. Визначає, з якими по твердості і товщині матеріалами буде справлятися ножівка. Наприклад, зуби з кроком в 3,5 мм підійдуть для розпилу м'якої деревини, в 5 мм - для твердих порід деревини. Також зверніть увагу на заточку зубів. Ножівки бувають дво і тристоронні (останні роблять ріжучу частину гострішою).