Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Щітки

Щітка по металу являє собою простий інструмент, за допомогою якого можна швидко очистити деталь або поверхню від різних забруднень. Дротова основа дає можливість видаляти не тільки пил, але і іржу, повертаючи металу первозданний блиск. Незважаючи на зовнішню простоту виробу, до її вибору потрібно підходити досить відповідально.

Дротяна щітка: особливості вибору

Отже, при покупці потрібно звертати увагу на такі особливості вироби:

Щільність дроту. Чим жорсткіше основа, тим більший тиск забезпечується на оброблювану поверхню, тим більш грубшою є дія на поверхню. Якщо інструмент буде використовуватися для легкої чистки, то немає необхідності в жорсткості, якщо ж з його допомогою будуть видаляти сліди фарби або іржі, то варто віддати перевагу більш жорсткій моделі.

Матеріал ручки. Для побутового використання цілком вистачить дерев'яної ручки, але якщо плануються роботи в гаражі чи інших складних умовах, краще віддати перевагу щітці дротяній сталевій з пластиковим держаком, він краще переносить підвищену вологість і інші зовнішні чинники.

Незалежно від матеріалу виробництва, ручка повинна бути ергономічною, надійно лежати в долоні і не вислизати.
Кількість робочих рядів. Чим ширше інструмент, тим більшу поверхню можна очистити одним рухом. Однак ширина обов'язково повинна відповідати габаритам оброблюваної деталі, інакше про зручність можна забути.