Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Шліфмашини, болгарки

Кутові шліфмашини

Кутошліфувальна машина (КШМ), або болгарка, являє собою електроінструмент, призначений для шліфування, різання і зачистки виробів з металу, каменю та інших матеріалів. КШМ застосовуються в металообробці і будівництві. Корпус болгарки виконаний у вигляді циліндра з універсальним колекторним двигуном всередині і іноді оснащений бічною рукояткою поруч з місцем кріплення насадок. У деяких моделях присутній і кутовий регулятор швидкості (КШМ з регулюванням обертів).

Як насадки до цього електроінструменту використовують спеціальні диски (для різання металу, цегли, бетону, каменю, мармуру і т. д.) І щітки (знімають фарбу і іржу з деталей, шліфують і полірують поверхні). КШМ акумуляторна популярна як в побуті, так і серед професіоналів.

Класифікація

Болгарка (КШМ) ділиться на класи в залежності від часу використання:

Побутові моделі використовуються не часто, зазвичай пів години на добу або трохи більше .
Професійні моделі мають значно більший робочий ресурс, тому що мається на увазі їх використання протягом декількох годин щодня. Через це з'являються деякі особливості таких кутошліфувальних машин:

  • знижений рівень шуму
  • підвищення ріжучих якостей
  • наявність різного роду електроніки

Індустріальні моделі - це особливий клас, найбільш стійкий до навантажень.
Крім цього КШМ поділяються на одноручні і дворучні, а також розрізняються залежно від розміру шліфувального круга, який може становити 115-230 мм. Найпоширенішими і популярними варіантами болгарки є моделі з кругами 125 і 230 мм.