Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Степлери

Механічний степлер використовуються для кріплення до дерев'яної поверхні плівки ПВХ, оббивної тканини, фанери та інших матеріалів. Їх застосовують не тільки в майстернях, але і в побуті, адже вони прості в експлуатації, а через відсутність електродвигуна мають невелику вагу і працюють незалежно від джерела живлення.

Принцип роботи механічного степлера

Корпус механічних степлерів має плоску підставу і D-подібну рукоятку, зверху є важіль, який приводить в дію пружину, що знаходиться всередині і з силою виштовхує кріплення з магазину.

У магазин вставляється обойма скоб, а якщо скобозабивний пістолет розрахований ще й на роботу з штифтами, то обойма цвяхів. Елементи кріплення вилітають по одному з отвору внизу підстави механічного степлера. Щоб скоба встромилася в матеріал, потрібно щільно притиснути інструмент до поверхні. Для більш точних робіт деякі моделі оснащені спеціальним наконечником, що дозволяє вбити кріплення в намічену точку.

Як обрати степлер?

Перш ніж купити той чи інший механічний степлер, рекомендується визначитися з найбільш важливими характеристиками інструменту:

Розмір кріплення. Для оббивки меблів тканиною або кріплення плівки до каркаса теплиці підійдуть скобозабивні пістолети, розраховані на роботу з скобами довжиною від 4 до 8 мм. Великі скоби (14 -16 мм) підходять для роботи з більш щільними матеріалами, наприклад, гіпсокартоном або фанерою, а також для з'єднання дерев'яних елементів меблів. Як правило, степлер будівельний механічний може працювати ще й з цвяхами довжиною до 16 мм.

Тип кріплення. Розрізняють 2 основних види кріплення, який використовується в степлерах. Найпоширенішим є скоби, цвяхи і штифти.

Матеріал корпусу. Більшість побутових скобозабивних пістолетів виготовляється з пластика, тому вони легкі і не схильні до корозії. Але професіонали вибирають будівельні або механічні степлери з металевим корпусом, стійким до пошкоджень і більш придатними до щоденної експлуатації.