Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
 • Можливість повернути товар протягом тижня;
 • Безкоштовна доставка;
 • Якісне обслуговування

Свердла

Свердло - ріжучий інструмент, від якого багато в чому залежить якість пророблених отворів. Цей витратний матеріал представлений сьогодні в широкому асортименті - у продажу ви знайдете свердла найрізноманітніших форм і розмірів. Кожен тип має свої особливості, які відбиваються на сфері застосування.

Якщо ви вирішили купити свердла, рекомендуємо ознайомитися з характеристиками кожного виду, а також деякими нюансами, що стосуються експлуатації.
Існує кілька варіантів класси фікації:

 • по конструкції робочої частини,
 • за розміром,
 • конструкції хвостової частини,
 • по оброблюваного матеріалу,
 • формі проробляємих отворів і деяким іншим характеристикам.

В першу чергу, оснащення характеризується сферою застосування. Розрізняють свердла по металу, дереву, каменю, склу, бетону і т.д. Існують також універсальні свердла, які підходять для роботи з різними матеріалами. Оснащення для роботи з металевими виробами, як правило, виготовляється з інструментальної швидкорізної сталі HSS.

Якщо ви хочете купити набір свердел по металу, радимо звернути увагу на продукцію марки Intertool. Виробництво витратних матеріалів - один із пріоритетних напрямків цієї компанії, тому якість продукції, що виготовляється оснащення не залишає сумнівів. Одна з важливих відмінних рис цих свердел по металу - ціна, яка відрізняється демократичністю. Саме завдяки оптимальному співвідношенню вартості і якості ця продукція змогла завоювати велику популярність як серед професійних користувачів, так і серед майстрів-аматорів.

У цього виробника також представлений широкий асортимент свердел по дереву. Вони можуть використовуватися для роботи з заготовками з м'якої і твердої деревини, ДСП, фанери і інших подібних матеріалів. Широкий діапазон розмірів і форм дозволяє підібрати оснащення для виконання найрізноманітніших завдань.

У каталозі представлені як пір'яні, так і спіральні свердла по дереву. Перші, зважаючи на особливу конструкцію, призначені для свердління отворів великого діаметру. Другий тип, спіральний, вважається найбільш поширеним і використовується для того різання порівняно невеликих отворів. Варто відзначити, що компанія Intertool виготовляє свердла з особливою формою спіралі, яка виключає затягування і заклинювання, а також ефективно відводить стружку.

Серед найбільш затребуваних також варто відзначити свердла по бетону (каменю). Вони використовуються для того різання отворів у цегляній кладці, силикатній цеглі, природному та штучному камені, бетоні і інших подібних матеріалах..

До слова, вибираючи витратний матеріал для конкретної моделі, зверніть увагу на діаметр патрона вашого інструменту.

Окремим класом можна виділити свердла по кахлю, вони призначені для роботи з матеріалами класу міцності 9 - це керамічна плитка, фарфор і незагартоване скло. Представлені в нашому каталозі свердла мають асиметричну форму спіралі, що забезпечує оптимальне переміщення шламу. Використовуються такі свердла для дрилів (ненаголошених) або ж для перфораторів (тільки в режимі обертання).

Оснащення даного типу виконане за стандартом DIN 8039 / ISO 5468. Для збільшення міцності такі свердла оснащуються спеціально заточеною титановольфрамовою твердосплавною пластиною. У нашому Інтернет-магазині ви знайдете оснащення різних розмірів - наприклад, свердла 5 мм завширшки і 66 мм довжиною, а також 3,4,6,8,10,12 мм завширшки і 65, 75, 85 і 100 мм довжиною. Дана характеристика вказується безпосередньо в найменуванні товару.

Наступний варіант класифікації - по конструкції робочої частини. Розрізняють спіральні (гвинтові), плоскі (перові), центрувальні, корончаті свердла. Кожен вид має свої особливості.

 1. Перший тип - один з найбільш затребуваних, він, як вже говорилося раніше, використовується для роботи з різноманітними матеріалами. У цьому сегменті ви знайдете свердла від 1 мм до 80 мм завширшки і до 275 мм довжиною. Розмір оснащення необхідно підбирати відповідно до виконуваних завдань. Діаметр і довжину свердла вказують в технічних характеристиках.
 2. Другий тип, який сьогодні можна знайти в продажу - перові свердла, їх конструкція є однією з найпростіших - робоча частина являє собою пластину з гострим наконечником. Серед недоліків тут варто відзначити утруднені умови відводу стружки (що трохи сповільнює робочий процес), малу жорсткість ріжучої частини (це збільшує схильність до вібрації), серед переваг - порівняно невисока ціна свердел даного типу.
 3. Центрувальні свердла використовуються для різання центрових отворів в деталях. Даний тип відрізняє порівняно невелика робоча поверхня і товстий хвостовик. Збільшена жорсткість, властива свердлам даного типу, запобігає вигину інструменту під час початкового засвердлювання.
 4. Корончаті (кільцеві) - це, як правило, свердла великого діаметру, які використовуються для різання наскрізних отворів в різних матеріалах. На відміну від інших типів, вони перетворюють в стружку лише вузьку кільцеву частину на поверхні заготовки.

Оснащення також може класифікуватися по довжині. В даному випадку свердла поділяються на середню і довгу серію. У середньому класі довжина варіюється від 19 до 205мм, ширина - від 0,25 до 20мм. До довгих свердл відносяться ті, розміри яких становлять від 56 до 254 мм, ширина - від 1 мм. Відповідно, чим довше свердло, тим глибше отвір ви зможете їм виконати.

Якщо ви шукаєте, де купити свердла, звертайтеся в Інтернет-магазин «Інструмент Сарай». У нашому каталозі представлено широкий асортимент оснащення, серед якого ви завжди зможете підібрати найбільш оптимальний варіант для виконання конкретних завдань. У нас ви знайдете як великі свердла 30, 40 мм діаметром і довжиною 152 мм, так і найбільш затребуване оснащення середніх розмірів (наприклад, свердла 15, 16 мм).

У нашому Інтернет-магазині ви можете придбати свердла самого різного призначення - для роботи з каменем, металом, бетоном, склом, деревом, гранітом, а також універсальні свердла широкого застосування. На сайті представлений повний перелік пропонованої продукції, з докладними описами і зазначенням технічних характеристик.

У нас ви можете купити свердла в наборі або окремо, вибір залежить лише від ваших потреб і передбачуваних робіт. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників, таких як Intertool, Bosch, Ято, Штурм, та деяких інших.