Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Термопістолети (фени промислові)

Термопістолети (фени промислові) використовують якщо під час роботи часто виникає необхідність нагріти матеріал. З їх допомогою можна зняти стару фарбу, спаяти пластикові деталі, склеїти плівку. Також технічні фени знадобляться, щоб прогріти замерзлі труби.

Як влаштований фен промисловий?

У корпусі термопистолета знаходиться металева спіраль. Вона під впливом електроструму розжарюється, при цьому нагріваючи повітря навколо себе. Його через сопло виштовхує вбудований вентилятор. Таким чином він створює спрямований потік повітря, температура якого може складати до 650 ° С.

Важливі для вибору функції і характеристики

Потужність - для професійного щоденного використання потрібні термопістолети потужністю від 2000 Вт. Якщо застосовувати їх планується рідко, краще придбати моделі на 1400 - 1800 Вт.

Тип рукоятки - більш зручні промислові фени із закритою ручкою. Через них не виходить відбите тепло, а значить, вони при роботі не нагріваються так, як відкриті.

Робоча температура - чим більше її максимальне значення, тим більш широку сферу застосування має фен технічний, і тим швидше він буде справлятися з поставленими користувачем завданнями.

Система настройки потужності і температури потоку - краще, щоб ці параметри змінювалися за допомогою різних регуляторів. Це дозволить підібрати максимально відповідний режим для кожного конкретного матеріалу. З цієї ж причини, якщо має бути вибір за цим параметром, зручнішим вважається пістолет гарячого повітря з плавним регулюванням температури, ніж із ступінчастим.

Наявність РК-дисплея - дозволяє відстежувати температуру нагрівання.