Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
 • Можливість повернути товар протягом тижня;
 • Безкоштовна доставка;
 • Якісне обслуговування

Тріщотки

Ключ тріщотка застосовується для робіт з кріпленням в умовах обмеженого простору. Його не потрібно повертати повністю, в ньому обертається тільки головка - його робоча частина. Він може бути використаний для закріплення торцевих головок або для робіт з болтами, гайками, шпильками.

Кожен ключ гайковий з тріщоткою являє собою інструмент, всередині якого знаходиться обертальний механізм. Він може бути одностороннім (працює тільки в одному напрямку) або зі зворотнім ходом. Обертання здійснюється за допомогою шестерні і чим більше зубчиків на цій деталі, тим більше плавним буде хід інструменту. У нас можна купити ключі тріщотки з 36 - 72 зубами.
види тріскачок

Накидний ключ - тріщотка, схожий зі звичайним накидним ключем. Він має закритий зьов, є двостороннім, з робочими частинами різного розміру. І саме розмір є ключовим параметром у виборі такого ключа. У нашому інтернет-магазині є тріщотки з зьовами від 8 до 19 мм.

Тріщотка для торцевих головок - один з найпоширеніших видів інструменту, з його допомогою відкручується кріплення з квадратним шліцом, а також на ньому закріплюються торцеві головки з відповідним хвостовиком. Ключ-тріщотка має стандартні розміри: 1/2 ", 1/4", 3/8 ".

Вибираємо ключ тріщотку

Що найбільш важливо у всіх відповідальних конструкціях автомобілів, верстатів і т.д.? Чи не буде секретом, якщо виявиться, що це - елементи кріплення, а саме болти, гвинти, гайки. Від них залежить цілісність конструкції і точна робота всіх вузлів, наприклад, коліс автомобіля або кріплення двигуна.

Пройти плановий техогляд або замінити деталі: підшипники, гальмівні колодки, провести ремонт коробки передач - майстру на станції СТО або просто автовласникові часто доводиться стикатися з необхідністю відкрутити або закрутити гайку, яка знаходиться в поглибленні або затиснута між деталями. Що робити в такому випадку? Проявити чудеса винахідливості або гнучкості? Тоді навряд чи варто розраховувати на високу продуктивність праці.

Не варто винаходити колесо - краще скористатися ключем тріщоткою, який має незаперечні переваги перед іншими гайковими ключами:

 • відмінно підходить для роботи в обмеженому просторі - навіть якщо гайка знаходиться глибоко і розмах дуже маленький;
 • впорається навіть тоді, коли перекидати ключ практично немає можливості.

Пристрій ключів тріщоток

Для найбільшої міцності вони виготовляються з хромованадієвої, нержавіючої або хромомолібденової сталі і в багатьох випадках мають антикорозійне покриття.

Ключ складається з двох частин - рукоятки і головки з храповим механізмом, що дозволяє відкручувати кріплення не відриваючи інструменту. Обертальний механізм знаходиться в закритому зьові. Механізм може обертатися тільки в одну сторону, тобто бути одностороннім , або в обидві сторони - тоді це буде двосторонній ключ. Зміна напрямку обертання здійснюється за допомогою спеціального перемикача - прапорця або дискового. Обертання забезпечує шестерня з певною кількістю зубців - від 24 до 72. Чим їх більше, тим більш плавно працює ключ.

Для кожного завдання - своє рішення

Розберемо приклад - огляд стану кріплень. Це робити необхідно, якщо ви хочете, щоб обладнання чітко працювало довгий час. Що відбувається, якщо нехтувати цим обов'язком? Розбовтування кріплення веде до погіршення точності і швидкості виконання операцій і, як наслідок, до випуску продукції гіршої якості. А незабаром і саме устаткування вийде з ладу. Як приклад наведемо токарний верстат. Одним з пунктів в правилах техобслуговування є регулярна перевірка і підкручування ходових гвинтів і забезпечення зазору між ними і санчатами. Недотримання визначених вимог призведе до поступового розбовтування гвинтів. Необхідний зазор згодом пропаде зовсім - санчата спиратимуться на гвинти. Подальші наслідки цього процесу описані вище. Не варто чекати - краще запобігти їх за допомогою ключа тріщотки.

Ще приклад - покупець придбав ключ тріщотку, щоб працювати у вузькій ніші, наприклад, при ремонті автомобіля, де звичайним ключем не розмахнутися. І зіткнувся з проблемою: щоб захопити наступну грань гайки, ключ потрібно було сильно відводити назад, а місця для цього практично не було. Чому так вийшло? Тому що на шестерні, яка стояла в ключі, було недостатньо зубів. Виходом в такій ситуації буде використання якісного ключа тріщотки з 72 зубами. У цьому полягає важливе рішення, яке вам потрібно прийняти: чи згодні ви двічі вкласти гроші в покупку ключа або готові відразу придбати якісний інструмент. Якщо ви прийняли правильне рішення, то розберемося, які ключі тріщотки бувають і для яких робіт вони потрібні.

Види інструменту

Накидні ключі тріщотки - за зовнішнім виглядом нагадують звичайні накидні гайкові ключі. Мають дві робочі частини різного розміру. Це дуже практично, оскільки в відповідальний момент вам не доведеться відриватися від роботи, щоб замінити ключ на інструмент більшого розміру. Де використовуються накидні ключі з тріщоткою? Переважно в ремонті і техобслуговуванні автомобілів: завдяки тонким стінкам головки таким ключем зручно працювати з важкодоступними механізмами і вузлами машини.

Ключі тріщотки для торцевих головок - мають найбільший попит: ними можна відкручувати кріплення з квадратним шліцом і закріплювати торцеві головки з потрібним хвостовиком.

Особливості використання ключів тріщоток

Хочете, щоб інструмент служив довгий час? Тоді обов'язково дотримуйтесь кількох важливих правил по техніці безпеки:

 • забороняється використовувати важіль для створення додаткового зусилля;
 • забороняється працювати ключем, використовуючи додаткові прокладки між гранями гайки і ключа (цей спосіб застосовується, як правило, коли немає потрібного розміру ключа).
 • після роботи слід протирати поверхню інструменту ганчіркою

Пам'ятайте! Працювати можна тільки справним інструментом. Якщо храповий механізм зламаний через знос або перевищення допустимого тиску, такий ключ використовувати не можна.

Популярні виробники і моделі

Надійний ключ - це запорука не тільки успішного виконання роботи, а й економії грошей: інструмент неналежної якості зламається за дві секунди. Якщо ви за практичні рішення, то наш інтернет-магазин готовий надати вам широкий асортимент ключів тріщоток від виробників, чия продукція давно завоювала довіру покупців і користується незмінним попитом.

Серед товарів від компанії STURM, присутньої на ринку вже 10 років і яка надає розширену гарантію 14 або 25 місяців (залежить від конкретної моделі).

Тріщотки - незамінний інструмент, який повинен бути у кожного слюсаря і монтажника на станції СТО для техобслуговування автомобіля.

Що ж ви отримуєте, купуючи ключі тріщотки?

 • Зручність роботи в обмеженому просторі - навіть якщо повертати ключ можна всього лише на 5 °.
 • Можливість роботи з різними квадратами - від 1/2 до 3/8 дюймів.
 • Відсутність необхідності в перекиданні ключа.