Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Викрутки

Типи викруток

Інструмент розрізняють за кількома параметрами, один з них - тип шліца:
Плоска - один з найпоширеніших типів, використовуються для установки і знімання кріплення з прямим шліцом.

Хрестова викрутка застосовується для загвинчування і вигвинчування болтів і шурупів з хрестовим шліцом типу Філліпс і позідрайв.

Інший тип поділу - за призначенням:

Діелектрична викрутка - кращий вибір для електриків та для різних робіт в електромережі, товста прогумована ручка допоможе знизити ризик ураження електричним струмом.

Гнучкі викрутки - є звичайним інструментом зі спеціальною гнучкою насадкою, такою викруткою можна працювати з важкодоступним кріпленням.

Ударні викрутки - професійний вид інструменту, призначений для роботи з приіржавілим або прикипівшим кріпленням, яке неможливо отримати за допомогою стандартного інструменту.

Набори викруток - підійдуть для використання вдома, в майстерні і для ремонту різної техніки.

Складні - в комплект входить один інструмент з насадками, число яких може становити кілька десятків. Вони займають мало місця, але здатні замінити цілий ящик з викрутками.

Тестери і пробники - професійні викрутки, що допомагають визначити наявність струму в ланцюзі, знайти приховану проводку і т.д.

Як вибрати викрутку?

В першу чергу, слід звернути увагу на розмір викрутки. Він повинен відповідати розміру кріплення, який планується знімати або ставити.
Також важливий матеріал, з якого зроблений стрижень викрутки - краще, якщо це хромованадієва сталь. Вона дозволяє зробити інструмент по-справжньому довговічним. Крім того, у нас ви знайдете магнітні викрутки, якими можна працювати і не боятися, що гвинт випаде і його буде важко діставати.
Також можна підібрати модель, яка підходить для виконання конкретних завдань. Наприклад, ударна викрутка допоможе викрутити заіржавілий, окислений шуруп. Якщо потрібно закрутити або зняти відразу багато кріплення, варто вибрати звичайні або Т-образні реверсивні викрутки: їх не потрібно постійно знімати в процесі роботи.
Щоб купити викрутку з насадками потрібного розміру або індикаторну за привабливою ціною, достатньо всього лише набрати вказаний на нашому сайті номер. Продавець-консультант самостійно оформить замовлення і при необхідності запропонує Вам інший ручний інструмент або оснащення.