Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
 • Можливість повернути товар протягом тижня;
 • Безкоштовна доставка;
 • Якісне обслуговування

Воротки

Одними з потрібних пристосувань для взаємодії з різноманітними кріпильними елементами є воротки для торцевих головок. Завдяки своїм скромним розмірам, воротки займають своє місце в мінімальному наборі предметів, який варто тримати в багажнику. Дане пристосування незамінне, коли потрібно виконати заміну колеса.

Вороток для головок: різновиди

За своєю будовою можна виділити воротки для торцевих головок 4 типів:

 • З плаваючою робочою насадкою на гладкому стрижні (Т-подібний);
 • Г-подібний;
 • шарнірний;
 • викрутка.

Вороток Т-подібний

Вороток Т-подібний складається з гладкого стрижня і плаваючого робочого пристроя, який можна фіксувати в будь-якому місці воротка. За рахунок подібної конструкції такі воротки підходять при роботі з важкодоступними елементами. Вороток Т-подібний під час роботи за рахунок плаваючої насадки дозволяє змінити зусилля що створюється.

Вороток Г-подібний

Вороток Г-подібний в меншій мірі підходить для застосування у важкодоступних місцях і при обмеженому просторі. Але за рахунок своєї конструкції і довгої рукоятки Г-подібний вороток дозволяє передати більший крутний момент на робоче з'єднання, ніж вороток Т-подібний.

Купити воротки Г-подібні можна за мінімальну ціну, так як пристрої з більш продуманою конструкцією коштують дорожче. Однак якщо співвідносити з іншими, то вороток шарнірний теж має невисоку ціну.

Вороток шарнірний

Завдяки шарніру, який розташовується на кінці, такі воротки можна повернути на будь-який необхідний кут (360 градусів). За рахунок подібної конструкції вороток шарнірний універсальний і має найбільші можливості, дозволяючи використовувати його з кріпильними з'єднаннями, що знаходяться перпендикулярно до його осі. Вороток шарнірний в багатьох випадках більш зручний, ніж вороток Т-подібний, і зазвичай перевершує його по можливості додавати високих крутних моментів в силу своєї більшої довжини. Тому вороток шарнірний повинен бути виготовлений з якісної сталі, а шарнір повинен мати достатню міцність.

Вороток викрутка

Даний інструмент зустрічається під назвою - "Вороток викрутка", так як він виконаний у вигляді викрутки. Подібні воротки мають надійну і зручну ударостійку рукоятку, а за рахунок своїх малих розмірів, надає можливість використання в умовах обмеженого простору.

Воротки для торцевих головок необхідні для відкручування і закручування різьбових з'єднань різного діаметру і профілю. Воротки для головок мають різноманітний вхідний квадрат, який залежить від розміру торцевої головки.

Розрізняють квадрати наступних розмірів:

 • 1/2;
 • 1/4;
 • 3/8;
 • 3/4;
 • 1.

При роботі з вантажними автомобілями частіше використовують вороток ½ посилений, який відрізняється більшою довжиною.

Воротки для торцевих головок - особливості

Воротки для головок можуть бути застосовані як частина більш складного пристосування для оперування з різноманітними кріпильними елементами. У його приєднувальний отвір встановлюються різні адаптери і тримачі для біт, які можуть мати шарнірну будову для роботи з важкодоступними різьбовими деталями. Наприклад, за допомогою використання насадки даний інструмент перетворюється в вороток з тріщоткою.

Вороток з тріщоткою

Вороток з тріщоткою представляє із себе універсальний незамінний ручний інструмент. Головною його перевагою є те, що в процесі експлуатації він не вимагає знімати пристосування з кріплення для подальшого закручування або відкручування болтів, гайок і т.д.

Часом кінцевий предмет може складатися з значно числа подовжувачів для чіткого виконання поставленого завдання. Воротки для головок незамінні в автосервісі, будучи важливою частиною комплекту інструментів для всілякого застосування з різьбовими частинами.