Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Затискачі, плоскогубці та ножиці

При різних видах робіт, наприклад, кузовних або будівельних, часто доводиться надійно фіксувати деталь для її подальшої обробки. Спеціально для цих цілей призначені ручні затискачі та плоскогубці. Вони являють собою невеликі сталеві кліщі, які зручно використовувати навіть у важкодоступних місцях.

Головні технічні характеристики

Довжина ручного затиску безпосередньо пов'язана з габаритами деталей, які потрібно закріпити. Чим вона більше, тим більш масивні заготовки ви зможете зафіксувати. Наприклад, модель довжиною 175 мм підходить для утримання невеликих предметів, наприклад, квадратів листової сталі, а для великогабаритних деталей, таких як труби великого діаметра, підійде модель довжиною 250 мм. Вага інструменту впливає на ступінь зручності роботи з ним. Чим він легше, тим довше ви не будете втомлюватися, тримаючи кліщі в руках.

Корисна для вибору інформація

Найчастіше ручні затискачі виготовляються з хромомолібденової сталі, яка характеризується високою міцністю, великим опором ударам і зносостійкістю. Також в якості матеріалу може виступати коване залізо. Інструмент, виконаний з цього матеріалу, відрізняється меншою міцністю в порівнянні з хромомолібденовою сталлю, проте цілком достатньою для тривалого терміну служби без будь-якої деформації.
Всі ручні затискачі, представлені в нашому інтернет-магазині, ви можете купити за привабливою ціною.