Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Зубила слюсарні

Слюсарні зубила використовуються майстрами для створення пазів і канавок в матеріалі, а також для зняття стружки під час роботи. Зубило широко застосовується в столярній і слюсарній справі.

Опис зубил і принципів роботи

Зубило є стрижнем з різцем (ріжучою частиною), протилежний кінець - плоский, що має круглий або квадратний перетин, за яким вдаряє молоток. На багатьох зубилах є спеціальна насадка - протектор, що захищає пальці під час роботи.

При роботі плоским зубилом майстер повинен встановити його різцем на матеріал і після цього наносити удари по бічній частині інструменту кувалдою або молотком. При цьому удар по зубилу повинен бути з розмахом, від плеча. Залежно від задуманої мети становище різця слід час від часу змінювати.

Види зубил

Зубила з протектором - найбільш безпечні у використанні, адже протектор одночасно забезпечує більш надійний міцний хват і захищає руки від удару молотком.

Зубило-конопатка - має дуже широку робочу частину. Завдяки цьому воно дозволяє швидше обробити поверхню. Найчастіше даний інструмент використовується для законопачування щілин в зрубах і для видалення зі стін старої керамічної плитки.

Обтяжені зубила - за рахунок своєї ваги може застосовується для руйнування цегляних і бетонних конструкцій.
Також зубила прийнято ділити на види, виходячи з форми їх робочої частини. Якщо вона вузька, зубило називається крейцмейселем або канавочником і використовується для створення пазів і канавок в матеріалі. Для зачистки кутів зручніше застосовувати інструмент з шпилястою робочою частиною. Для створення фігурного вирубування в металі краще скористатися висічним зубилом з вигнутою робочою частиною.

Зверніть увагу!
Краще купити слюсарне зубило, лезо якого загартоване. Загартована сталь робить інструмент більш міцним і зносостійким.